Hizmetlerimiz

Özel Güvenlik ve Koruma Hizmetleri


Site Ve Özel Konutlar Güvenliği: Sugem, site yönetim kurullarının/özel konut sahiplerinin güvenlikle ilgili talepleri doğrultusunda yaşayanların huzurlu, güvenli bir ortamda yaşamlarını sürdürmeleri için gerekli gözetim ve denetim hizmetlerini yapmakta , çevre güvenliğini sağlamaktadır. Site yönetimlerinin talepleri doğrultusunda afet yönetimleri konusunda site sakinlerini bilgilendirici, teşkilatını yapılandırıcı seminerler vermektedir.

 

Üretim Tesisleri, Hastane, Otel, Spor Tesisleri Vs. Güvenliği: Sugem, güvenliğini sağladığı tesislere içerden ve dışardan gelebilecek tehditlere karşı tedbirler alır ve uygular.
Tesislere giriş yapan müşteri, ziyaretçi ve çalışan personel güvenlik kontrolünden geçirildikten sonra giriş yapmalarına izin verilir. Kötü niyetli kişilerin sabotaj teşebbüslerine karşı çevre güvenliği sağlanır, yangında ilk müdahaleyi yapar ve yönetimlerin güvenlik ile ilgili taleplerini karşılar.

 

Geçici Güvenlik Hizmeti (Fuar, toplantı, konser, spor müsabakaları): Sugem, Özel Toplantı, Fuar, Seminer, Konser, Spor müsabakalarında genel asayiş ve düzenin sağlanması için gerekli ekip ve donanımları oluşturup geçici güvenlik hizmetlerini vermektedir. Mobil Operasyon Merkezi ile istenilen her yerde tam bir güvenlik çemberi oluşturulmaktadır.

 

Stat Güvenliği : Sugem Stat Güvenliği, Gişe Güvenliği ve V.I.P güvenliği sağlamaktadır.

 

Güvenlik Danışmanlığı Ve Risk Değerlendirmesi: Sugem, istenen güvenlik hizmetinin gereği olarak veya talep üzerine şahsın ya da tesisin ne tip tehditlere maruz olacağının tespiti ve alınacak tedbirlerin ne olacağı konusunda danışmanlık ve risk değerlendirme hizmeti vermektedir.

 

Alışveriş Merkezleri Güvenliği : Kent yaşamının vazgeçilmez unsurlarından alışveriş merkezlerinde huzurlu ve güvenli bir alışveriş sağlamak amacıyla X-Ray cihazları, el dedektörleri, eğitimli K-9 personeli ve sivil gözetmen elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

 

Sugem, 24 saat müşteri güvenliğini sağlar. Yapılan talepler doğrultusunda konusunda iyi eğitilmiş ekibimiz olabilecek tehlikeleri önceden belirler, tanımlar ve riski en aza indirecek şekilde önlemler alır. Tüm konular en yüksek düzeyde gizlilik ilkesine göre ele alınır. Müşteri gizliliğine ve özlük haklarına konu öncesi, esnası ve sonrasında dikkat edilir. Ekibimiz yabancı dil bilen, fiziksel, psikolojik ve zihinsel yetileri yüksek kişiler arasından seçilmektedir.Bu ekibimiz sürekli olarak eğitime tabii tutulmaktadır.

Hizmet Verdiğimiz Kişi ve Kurumlar :

  • Yabancı Temsilciler,
  • Üst Düzey Yöneticiler,
  • Çokuluslu bir Oteller Zincirinin Başkanı,
  • Uluslararası bir Hastanenin Sahibi,
  • Çeşitli Şirket ve Holding Üst Düzey Yöneticileri,
  • Sanatçılar,
  • Üst Düzey Basın Kuruluşları